Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.           тел.: (044) 482 42 83/84          icons8-facebook 
 
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua. 
Головнадля бізнесу інші види страхування

МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ (безперервне страхування здоров’я)

    Одним з пріоритетних напрямів діяльності Компанії є добровільне медичне страхування (безперервне страхування здоров’я). Вашій увазі ми можемо запропонувати страхування за програмами «ВІП», «Престиж», «Комфорт», «Стандарт» та «Економ», які передбачають об’єм медичного забезпечення (сукупні ліміти відповідальності від 10 000 грн. до 150 000 грн.). Не зважаючи на таку різницю у ліміті відповідальності, всі програми гарантують покриття витрат по найбільш важливим напрямкам медичної допомоги:
•    Амбулаторно-поліклінічне обслуговування;
•    Невідкладна медична допомога;
•    Лікування в умовах стаціонару;
•    Стоматологічна допомога.
    Переваги медичного страхування (безперервного страхування здоров’я) у ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР»:
•   Наявність послуг, що користуються попитом: гомеопатія, доставка медикаментів, офісний лікар, профілактичний огляд (терапевт, гінеколог, уролог, ендокринолог, флюорографія), повний набір бонусних послуг (басейн, тренажерна зала, волейбол, поліс для виїжджаючих за кордон, футбол, вітамінізація, вакцинація проти грипу тощо);
•    Відпрацьована система обслуговування;
•   Високий рівень комунікації з Клієнтом;
•   Цілодобове обслуговування асистуючою компанією  ТОВ «Савітар Груп».

     Даний вид страхування досить актуальний і для іноземців та осіб без громадянства, які тимчасово перебувають на території України.
     СК «ВЕЛТЛІНЕР» пропонує цілодобовий страховий захист під час здійснення подорожі (поїздки) по території України за Програмою страхування «Екстрена медична допомога», що включає:     
- Екстрену амбулаторно-поліклінічну допомогу - консультації лікарів відповідного профілю в амбулаторних умовах; проведення необхідних видів діагностики (лабораторна, інструментальна, функціональна); проведення необхідних лікувальних заходів і маніпуляцій, у тому числі хірургічних, в амбулаторно-поліклінічних умовах;  забезпечення медикаментами та витратними матеріалами; оформлення медичної документації;
- Екстрену стаціонарну допомогу - екстрена госпіталізація та перебування у реанімаційному відділенні та палатах інтенсивної терапії, під постійним наглядом медичного персоналу; консультації лікарів відповідного профілю; проведення усіх необхідних видів діагностики (лабораторна, інструментальна, функціональна, тощо); усі види оперативних втручань; проведення необхідних лікувальних процедур та маніпуляцій; забезпечення медикаментами та витратними матеріалами; оплата харчування; оформлення медичної документації;  
- Швидку медичну допомогу;
- Невідкладну стоматологічну допомогу.

 

СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ НА ТРАНСПОРТІ

     Страхування здійснюється відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті, що затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 14.08.1996 р. № 959 та всіх змін і доповнень до нього.
      Страхуванню підлягають працівники транспортних підприємств, незалежно від форм власності і видів діяльності, безпосередньо зайнятих на транспортних перевезеннях.
     Строк страхування – 1 рік.
     Територія страхування - без обмежень.
     Розмір страхової суми для кожного застрахованого -   102 000 грн.
     Тариф залежить від кількості водіїв, графіку роботи, маршрутів тощо та становить від 0,18% до 1,0 %.


ДОБРОВІЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ЦИВІЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ  

     Ліміт відповідальності (страхова сума) Страховика за договором добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів обирається Страхувальником самостійно, з урахуванням мінімального розміру – 100 000 грн.
     Страхова сума підлягає розподілу за наступними ризиками:
-    Ризик настання цивільної відповідальності за шкоду, заподіяну майну Третіх осіб внаслідок ДТП, яка сталася за участю забезпеченого транспортного засобу.
-    Ризик настання цивільної відповідальності за шкоду, заподіяну життю та/або здоров’ю Третіх осіб внаслідок ДТП, яка сталася за участю забезпеченого транспортного засобу.
     Страховий платіж не залежить від типу транспортного засобу, регіону, об’єму двигуна, вантажопідйомності, кількості пасажирських місць  для сидіння. На розмір страхового платежу впливає розмір обраної страхової суми.
     Договір страхування укладається на строк до 1 року не залежно від того, в якій страховій компанії оформлено Поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВВНТЗ / «Автоцивілка»).

 

інтернет - магазин

<
>

Вхід для співробітників