• Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Тел:  (044) 482-42-83 
  
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua.
Головнадля Вашого бізнесу страхування цивільної авіації

Страхування Online

 

Замовити страхування

страхування авіаційних ризиків

СТРАХУВАННЯ АВІАЦІЙНИХ РИЗИКІВ
 
 
ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» надає страховий захист на підставі чинної ліцензії на проведення обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації Серія АЕ №198575, виданої Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг 21.02.2013р.
 
У штаті ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» працюють досвідчені кваліфіковані фахівці, які мають багатий досвід (більше 15 років) у здійсненні авіаційного страхування на Україні, що дозволяє їм розробляти і здійснювати комплексні програми страхування, надавати професійні консультації, і в разі настання страхових випадків, своєчасно і максимально зручним способом і в строки здійснювати відшкодування збитків Страхувальникам.
 
ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» здійснює перестрахування авіаційних ризиків на міжнародному страховому / перестрахувальному ринку (зокрема через авторизованих брокерів Lloyd's - Willis Insurance Brokers LLC, Oakeshott Insurance Consultants Ltd. та ін.). Також, перестрахування менш великих ризиків здійснюється в страхових / перестрахувальних компаніях країн СНД та України, які мають високі рейтинги і досвід у страхуванні / перестрахуванні авіаційних ризиків та врегулюванні страхових випадків.
 
Пропонуємо наступні послуги зі страхування / перестрахування авіаційних ризиків:
• страхування повітряних суден (КАСКО ПС);
• страхування відповідальності Експлуатанта ПС та / або Повітряного перевізника за збитки, завдані третім особам, пасажирам, багажу, пошті, вантажу;
• страхування членів екіпажу та іншого авіаційного персоналу;
• страхування працівників замовника авіаційних робіт, осіб, пов'язаних із забезпеченням технологічного процесу під час виконання авіаційних робіт.
 
Конкретні пропозиції ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» можуть бути спрямовані Вам після отримання конкретного запиту на страхування з урахуванням Ваших побажань.
 
Контактні дані Відділу авіаційного страхування:
тел .: (044) 482-42-85
факс: (044) 482-42-84
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
            Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
ЗАВЖДИ РАДІ НАДАТИ ВАМ ЯКІСНЕ СТРАХУВАННЯ НА КОНКУРЕНТНИХ УМОВАХ!

Зворотній зв'язок

...

Вхід для співробітників