Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.           тел.: (044) 482 42 83/84          icons8-facebook 
 
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua. 
Головнадля Васстрахування від нещасного випадку

      Страхова компанія «ВЕЛТЛІНЕР» забезпечить повноцінним страховим захистом Вас / Ваших рідних / колег / співробітників від ризиків при настанні нещасного випадку (ДОБРОВІЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ), в результаті яких настала:
-    Первинна інвалідність Застрахованого внаслідок нещасного випадку (І, ІІ, ІІІ групи  інвалідності / стійка втрата працездатності Застрахованої особи);
-    Травмування Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку;
-    Смерть Застрахованого внаслідок нещасного випадку.

       Умови страхування (на вибір Страхувальника):
-    постійнодіючий захист (24 години на добу);
-    захист при виконанні службових обов’язків.

       При настанні страхового випадку, розмір страхової виплати визначається:
-    у разі смерті Застрахованої особи – у розмірі 100% страхової суми;
-    у разі стійкої втрати працездатності Застрахованої особи із встановленням первинної інвалідності I, II, III групи – 100%, 70%, 50% страхової суми;
-    у разі Травмування Застрахованої особи - згідно з Таблицею страхових виплат (Додаток до Правил страхування) Застрахована особа отримує фіксовану, одноразову виплату, яка дорівнює фіксованому проценту від обраної страхової суми.

       Страхові тарифи встановлюються в залежності від кількості застрахованих осіб, діючого захисту протягом доби, розміру страхової суми, професії тощо, у розмірі від 0,5% до 1,2 %. У разі страхування від окремих ризиків страховий тариф значно зменшується.

      

      Звертаємо Вашу увагу на наступне поєднання двох видів страхування, як один з варіантів, – «Комплексне страхування здоров’я на випадок Хвороби та від Нещасних випадків», ризики по яким можна комбінувати самостійно.  

      Страхові ризики:
-    по страхуванню від нещасних випадків (Травмування, Інвалідність, Смерть внаслідок нещасного випадку),
-    по страхуванню здоров’я на випадок хвороби (Факт Захворювання Застрахованої особи на хворобу, зазначеному в Договорі страхування під час дії Договору страхування при умові, що він підтверджений документами, виданими відповідними медичними закладами, у встановленому законодавством порядку.; Смерть внаслідок Захворювання).

      Страхова сума  (обирається Страхувальником/Застрахованою особою самостійно):
- по страхування від нещасних випадків - не більше 100 000,00 грн.;
- по страхування здоров’я на випадок хвороби - не більше 50 000,00 грн.

      Франшиза застосовується лише при страхуванні здоров’я на випадок хвороби - 25% від страхової суми у разі виникнення у Застрахованої особи вперше виявленого захворювання, а саме: інфаркту міокарду; гострого порушення мозкового кровообігу (інсульту); злоякісного новоутворення (онкологічні захворювання); хвороб серця, що вимагають аортокоронарного шунтування; хвороб, які вимагають пересадки життєво важливих органів; ниркової недостатності: остання стадія незворотної хронічної ниркової недостатності, при якій обидві нирки не можуть функціонувати. По «Іншим захворюванням» франшиза – відсутня.

 

     Також ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» пропонує Вашій увазі  Програму страхування «Школяр» (добровільне страхування учнів шкіл (гімназій) / дітей ДНЗ від нещасних випадків), за якою можуть бути застрахованими діти, віком від 4 до 17 років.

Дана Програма передбачає цілодобовий страховий захист протягом року та діє на час занять Застрахованою особою:
- фізичною культурою;
- у гуртках;
- у (до)шкільних/приватних спортивних секціях (непрофесійне заняття спортом), в т.ч. під час участі в змаганнях, тренуваннях, учбово-тренувальних зборах по такому виду спорту.

     Страхові ризики:
-    Травмування Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку;
-    Первинна інвалідність Застрахованого внаслідок нещасного випадку (І, ІІ, ІІІ групи  інвалідності / стійка втрата працездатності Застрахованої особи);
-    Смерть Застрахованого внаслідок нещасного випадку.

Страхова сума обирається Страхувальником самостійно – від 5 000 грн. до 100 000 грн.
Річний страховий платіж на одного Застрахованого -  від 50 грн.

      

    Ми готові до розроблення нових програм страхування та комбінування різних ризиків страхування, з урахуванням Ваших потреб та очікувань!

 

інтернет - магазин

<
>

Вхід для співробітників