• Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Тел:  (044) 482-42-83 
  
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua.
Головнадля Васкомплексне туристичне страхування

Страхування Online

 

Замовити страхування

Комплексне туристичне страхування

Мета ПрАТ "Страхова компанія "ВЕЛТЛІНЕР" — це, насамперед, задоволення кожного нашого Клієнта від обслуговування, забезпечення комфортної подорожі. Тому і назва страхового полісу (Комплексного страхування подорожуючих) з’явилась одразу: комфортна подорож.

 

Комфортна подорож від «Страхова компанія "ВЕЛТЛІНЕР"» — це український страховий продукт з медичних витрат за європейськими стандартами, який створено на основі аналізу українського страхового ринку і з урахуванням європейського досвіду у страхуванні медичних витрат. Ми намагалися максимально передбачити індивідуальні потреби кожного українця, адже всі ми різні і кожний із нас є унікальним.

Якщо Ви мандрівник, що прагне пізнати світ: Агру з її біломармуровим Тадж-Махалом чи Ніццу – витончену «столицю» Рів’єри, розкоші та шику; чи Верону з Будинком Джульєтти – романтичним італійським закутком закоханих з усього світу; чи…   А ще, якщо Ваша душа відкрита новим враженням, якщо Ви умієте отримувати насолоду від первозданних лісів, озер і долин, білосніжних схилів альпійських гір; якщо Ви любите вдихати запах кулешу і найкраще Вам спиться у туристичному наметі…, для «Класичного туризму».

«Бізнес» для Вас – не просто слово зі шпальти газет чи слово «іноземного походження», а сфера спрямування Ваших  фінансових ресурсів, аналітичних та стратегічних зусиль; вагома складова Вашого життя, якщо Ваш день може початися на конференції у Лондоні, а закінчитись у Цюріху і Ваш «дорогоцінній» час розплановано за декілька тижнів….,  для   «Ділового туризму».

Ви  СТУДЕНТ, який отримав від життя виняткові привілеї навчатися у Oxford Brooks University, Frances King чи Hastings College; представники «золотої молоді», які мають «щасливий студентський квиток» до Великої Британії, Німеччини або Швейцарії…. чи «діти індиго», IQ яких відкриває усі кордони……,   для  «Student-туризму».

Якщо Ви ЖІНКА, яка пам’ятає про те, що вона ЖІНКА, і має можливість про це не забувати, насолоджуючись Римо-ірландськими ваннами, медовим чи тайським масажем, ромовим коктейлем і сеансами в аюрведичних центрах і SPA-салонах …. і ні про що не думати…, для «SPA-туризму».

Ви можете відрізнить «Сasual chic» від стилю «Вінтаж», увесь час знаходитесь на гребені світової модної хвилі, знайомі «особисто» з безліччю дизайнерських бутіків і сміливо можете віднести себе до «модників/модниць світу», для «Модного туризму».

Ви представник «нової богеми», знаходитесь у постійному вирі нічного життя, відчуваєте його серцебиття і вже стали частиною «світового клубного організму», для «PARTY-туризму».

Якщо ДАЙВІНГ для Вас вже став «філософією», якщо «інстинкт мисливця» за дивними і прекрасними витворами підводного світу, подібно Жак-Іву Кусто і Емілю Ганьну, живе у Вашому серці; якщо Ви вже відчули «діапазон емоцій» від зустрічі з Леопардовою акулою Оману чи з Морською коровою на Філіппінах, від споглядання химерних хитросплетінь коралових мережив Красного моря….. якщо Ви стали «щасливим власником» сертифікату «PADI Scuba Diver»  і  відчули неймовірну єдність усіх дайверів….., для «DIVING-туризму».

Якщо Вас «вважають своїм» Піренеї Андори чи Альпи…  Якщо «фантастично прекрасний світ каменю і снігу» дарує Вам відчуття повноти життя; стрімкі спуски  – свободу руху, а підйомники – неосяжну красу реріхівських полотен… Якщо Ваша душа відчуває серцем енергію гір, їх магнетизм, велич і силу…,  для «ГІРСЬКОЛИЖНОГО-туризму».

Якщо Ви один із 650-тисячної «армії прихильників тенісу» на US Open…, якщо Ви захоплюєтесь легендарними переможцями «Большого шлема» - Іваном Лендлом або Пітом Сампрасом, силою удару Майкла Сангстера (248 км/год), якщо Вашими «вчителями» є Андре Агассі або Марат Сафін, або Євген Кафельников…ТЕНІС – це розвага королівських осіб в минулому і один із найпрестижніших і елітних видів сьогодення  і якщо Ви разом із ним…,  для «TENNIS-туризму».

Якщо Ваше душа сповнена музикою, а тіло вміє її «заспівати»… Якщо Вас вітає Blackpool Dance Festival або «запрошує» Лондонський Аlbert Hall…, якщо Ви вмієте «дарувати» грацію танго, романтизм вальсу, сексуальність румби, вогонь бразильської самби, емоційність пасадоблю, індійську поезію катхака…. Якщо Ви – «яскравий фрагмент» калейдоскопу краси, енергії, емоцій, свята … ,    для «DANCE-туризму»

Якщо у Вас «золоті руки» і Ви ПРОФЕСІОНАЛ своєї справи; віртуозна швачка чи досвідчений кранівник……Якщо Вас не стримують кордони, якщо Ви прагнете отримати гідну оцінку своїм навичкам і відчути фінансову впевненість…. або ж робите перші кроки до власного бізнесу…,  для «РОБІТНИЧОГО-туризму».

Якщо Ви майстерно володієте техніко гольфу, якщо неосяжні зелені килими гольф-полів розстилає для Вас Іспанія, Португалія, Туреччина… Якщо Ви захоплюєтесь грою, народженою у шотландському містечку Сент-Ендрюс; грою, що отримала визнання і статус елітарної ще за часів Марії Стюарт; грою, яка у 1971 році з Аланом Шепардом  «долетіла» до Місяця…. Якщо це спортивне хобі для Вас є одним із ефективних засобів спілкування у професійній сфері – «гольф для бізнесу і життя»….,  для «GOLF-туризму».

Якщо  Вас не приваблюють подорожі із пункту «А» у пункт «Б» лайнерами  Deutsche Lufthansa AG чи Austrian Airlines AG, а Ви надаєте перевагу стрімким автострадам,  розміреним і тихим сільським «ґрунтовкам», «гірському серпантину»…., Якщо Ви, подорожуючи, подібно І. С. Тургенєву, хочете осягнути душу і самобутність «русской глубинки»... або помітити «непомітну різницю» в характерах людей північної і південної Франції…

Якщо Ви відчуваєте Ваш автомобіль, якщо Ви його любите і «довіряєте» йому….  Або якщо Ваша родина/компанія друзів найбільш комфортно почувається у авто-будинку….,   для «АВТО-туризму»

Якщо Ви професійний СПОРТСМЕН, член Збірної команди України, якщо завдяки Вашій волі, витримці  і дисципліні,  професійній майстерності, мільйонні стадіони «затамовують подих» під переможні звуки гімну України на Олімпійських іграх і завдяки Вашим зусиллям та тріумфальним перемогам наших ВИДАТНИХ СПОРТСМЕНІВ про Україну знає увесь світ…. ,  для «ПРОФЕСІЙНОГО СПОРТ-туризму».

Якщо для Вас спорт – хобі, улюблене заняття, не залежно від того, що це, поліатлон чи ковзанярський спорт, рукопашний бій чи регбі, джиу-джитсу чи кінний спорт, веслувальний слалом чи акробатичний рок-н-рол..… Якщо Ви «альтруїст» і для Вас першочерговим є визнання і насолода від «здобутого трофею», а не призові фонди…., для «АМАТОРСЬКОГО СПОРТ-туризму».

Якщо Ви маєте намір відвідати іноземні держави РЕКОМЕНДАЦІЇ від «Страхова компанія "ВЕЛТЛІНЕР"».

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, Новокостянтинівська 1В, 4 поверх, або ж викликати співробітника наший компанії до себе в офіс.

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотного зв’язку, і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Крім того, Ви отримуєте корпоративну знижку на всі види страхування та гарантовано стаєте учасником програми «Лояльності» від СК ПРаТ "Страхова компанія "ВЕЛТЛІНЕР"!

Last modified on Середа, 24 травня 2017 06:42
Rate this item
(1 Vote)
магазин DVD фильмов
Battlefield 4 Beta обзоры, тесты, новости

Зворотній зв'язок

...

Вхід для співробітників