Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.           тел.: (044) 482 42 83/84          icons8-facebook 
 
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua. 
Головнадля Васкомплексне туристичне страхування

      Мета ПрАТ "Страхова компанія "ВЕЛТЛІНЕР" - це, насамперед, задоволення і комфорт кожного нашого Клієнта під час своєї подорожі як по території України, так і за її межами. Саме ця мета стала основою назви страхового Полісу (Комплексного договору страхування подорожуючих) - «КОМФОРТНА ПОДОРОЖ» (КОМПЛЕКСНЕ ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ).

      Комфортна подорож від «Страхова компанія «ВЕЛТЛІНЕР» — це український страховий продукт по страхуванню медичних витрат за європейськими стандартами, який створено на основі результатів аналізу українського страхового ринку і з урахуванням європейського досвіду у страхуванні медичних витрат. Ми намагалися максимально передбачити індивідуальні потреби кожного нашого Клієнта, адже всі ми - різні і кожний із нас є унікальним.

     Поліс «КОМФОРТНА ПОДОРОЖ» забезпечить Вашу поїздку страховим захистом при любому типі поїздки, а саме: Класичний туризм; Діловий туризм; Student-туризм; SPA-туризм; Модного/шопінг-туризм; PARTY-туризм; DIVING-туризм; Гірськолижний туризм; TENNIS-туризм; DANCE-туризм; Робітничий туризм; GOLF-туризм; АВТО-туризм; СПОРТ-туризм; Аматорський спорт-туризм  тощо.

     Застрахованими особами за Договором страхування можуть бути – резиденти і нерезиденти України.

     Програми страхування розраховані на страхування фізичних осіб, а саме:
- при здійсненні поїздки резидентом/нерезидентом України за межі України;
- при здійсненні поїздки резидентом України по території України.

tablica2.jpg

      Для одержання медичної та(або) іншої допомоги  у разі раптового захворювання або нещасного випадку Застрахована особа телефонує в Асистуючу компанію ТОВ «Савітар Груп», яка в подальшому виступає координатором усіх подальших дій Застрахованої особи.

      Крім того, Ви отримуєте корпоративну знижку на всі види страхування та гарантовано стаєте учасником програми «Лояльності» від ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР»!

 

інтернет - магазин

<
>

Вхід для співробітників