• Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Тел:  (044) 482-42-83 
  
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua.

Страхування Online

 

Замовити страхування

Захист Вашого авто

 

 

 

Мета нашої компанії – забезпечити комплексний захист Вашого автомобіля, запропонувати індивідуальну програму страхування, яка включає всі Ваші побажання, та гарантувати своєчасну виплату страхового відшкодування. Ви маєте можливість самостійно формувати власний страховий пакет, та обирати для себе ті опції, які необхідні саме для Вас.
Ми маємо на меті зробити все, щоб Ви відчували себе зручно та комфортно за будь-яких умов та були захищені від будь-яких несподіванок на дорозі.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, різноманітний вибір програм страхування та окремих опцій дає нам можливість задовольнити будь-які Ваші вимоги.
Наші комплексні програми страхування КАСКО включає в себе страхування від усіх ризиків, які можуть виникнути на дорозі, а саме:

    ДТП та інших пошкоджень, що відбулися в процесі руху;
    противоправні дії третіх осіб;
    викрадення автотранспортного засобу, а також крадіжки додаткового устаткування;
    стихійні лиха та інше, при цьому відсутні обмеження щодо порушення правил дорожнього руху.

Приймаємо на страхування засоби наземного транспорту: вантажні, легкові, спеціальні автомобілі, мотоцикли, причепи та інші транспортні засоби, що належать фізичним особам.
Багаторічний досвід, знання та розуміння клієнтського попиту надихнули нас на створення вигідних та унікальних умов страхування.
Наші клієнти отримують не тільки своєчасну виплату страхового відшкодування, а і насправді європейський рівень сервісу. Наша програма страхування КАСКО пакет «Елітний», — це комплекс рішень, які спрямовані на те, щоб Ви почували себе захищеним. Збалансований набір опцій, мінімальна кількість обмежень, можливість самостійно формувати свій страховий пакет та багато інших переваг пакету «Елітний» зробили його найулюбленішим серед наших клієнтів.
З особливою увагою ми ставимося до жінок. Ми поважаємо та піклуємося про кожну жінку за кермом, та розуміємо, що під час керування авто можуть виникнути ситуації, які не під силу жінці вирішити самостійно, тому ми вирішили за необхідне створити такі умови, щоб жінка завжди відчувала себе впевнено та не відчувала дискомфорту. Не завжди чоловіки знаходяться поруч з Вами коли Вам необхідна допомога, на такий випадок за умов нашої спеціальної програми страхування «Леді-Авто», наш Спеіаліст завжди та в будь-який час готовий запропонувати своє чоловіче плече, прийти до вас на допомогу та дати Вам можливість відчувати себе в безпеці.
Для особливо вибагливих клієнтів Ми можемо запропонувати програму «Преміум». Дана програма включає в себе всі опції, що входять до програми «Леді–Авто», а також додатково включено:

    оплата вартості екстреного замовлення та доставки комплектуючих та запасних частин;
    оплата за терміновість відновлювальних робіт та прискорену доставку складових ТЗ або матеріалів, позачергове обслуговування;
    страхова сума не зменшується при настанні страхового випадку на суму виплаченого страхового відшкодування.

Ви також можете обрати той захист, який необхідно саме Вам, без зайвих навантажень та грошових витрат. Таку можливість Вам надають наші програми страхування КАСКО: пакет «Стандартний» та пакет «Комерційний»,
Програма КАСКО не передбачає відшкодування збитку нанесеного третім особам,внаслідок ДТП, а саме життю та здоров?ю, а також їх майну, на такий випадок ми пропонуємо Вам придбати поліс страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту, а якщо ви зібралися в подорож за кордон на власному авто Вам необхідно придбати поліс «Зелена карта» (договір міжнародного автомобільного страхування)
Але варто зважити на те, що дорогих авто на дорогах щодня стає більше, ДТП останнім часом стаються за участю 2-3 автомобіля, а сума максимальної виплати за обов’язковою «автоцивілкою» досить невелика — лише 25500 грн.
Тому ми радимо Вам подбати про свій спокій сьогодні і придбати поліс добровільного страхуванні цивільної відповідальності, додатково збільшивши покриття по можливих збитках на суму 50-100 тисяч гривень — на Ваш розсуд. Вартість поліса на 50 000 гривень коштує не більше 120 гривень (тариф розраховано, за умови наявності полісу ОСЦВ).
СД «Європейський Світ» гарантує Вам найповніший захист Вашого автомобіля на вигідних умовах страхування.
Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотнього зв’язку, і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам! Та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!
Якщо Ви є клієнтом СД «Європейський Світ» або плануєте ним стати, Ви гарантовано стаєте учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

 

 

магазин DVD фильмов
Battlefield 4 Beta обзоры, тесты, новости

Зворотній зв'язок

...

Вхід для співробітників