• Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Тел/факс:  (044) 482-42-85 (84)
 
ГоловнаДля ВасКомплексне туристичне страхуванняНовиниПовідомлення про виникнення особливої інформації емітента

Страхування Online

 

Замовити страхування

Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента

Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента

Приватне акцiонерне товариство "Страхова компанiя "ВЕЛТЛIНЕР"

1. Загальні відомості

1.1 Повне найменування емітента

Приватне акцiонерне товариство "Страхова компанiя "ВЕЛТЛIНЕР"

1.2 Організаційно-правова форма емітента

Приватне акціонерне товариство

1.3 Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента

25285050

1.4 Місцезнаходження емітента

01601, м. Київ, площа Спортивна буд.3

1.5 Міжміський код, телефон та факс емітента

044-425-65-32 044-425-65-33

1.6 Електронна поштова адреса емітента

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1.7 Адреса сторінки в мережі Інтернет, яка додатково використовується емітентом для розкриття інформації

www.velt.com.ua

1.8 Вид особливої інформації

Зміна складу посадових осіб емітента

 

 

2. Текст повідомлення

 

Наглядовою радою ПрАТ К "ВЕЛТЛIНЕР" (надалi - Товариство) (протокол № 56 вiд 07.08.2013р.) прийнято рiшення про звiльнення з посади тимчасово виконуючого обов’язки Голови Правлiння Товариства Москалюк Тетяну Вiталiївну  (паспорт серiя ВН № 273601 виданий Любарським РУГУ МВС України в Житомирськiй областi 31.08.2004р.), яка не володiє часткою в статутному капiталi Товариства, не має непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини. Перебувала на посадi чотири мiсяцi.

Також прийнято рiшення призначення на посаду тимчасово виконуючого обов’язки Голови Правлiння Товариства Драгальчук Лiлiю Анатолiївну(паспорт серiя ВЕ № 709515 виданий Дружкiвським МВ УМВС України в Донецькiй областi 21.03.2002р.), яка не володiє часткою в статутному капiталi Товариства, не має непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини. Протягом останнiх двох мiсяцiв обiймає посаду Заступника Голови Правлiння Товариства.

Наглядовою радою Товариства (протокол № 56 вiд 07.08.2013р.) прийнято рiшення про переобрання складу Правлiння Товариства у зв'язку з чим виключено зi складу Правлiння Товариства наступних осіб: Голову Правлiння Товариства Коротенка Сергiя Олександровича (паспорт серiя МЕ № 806569 виданий ТУМ Солом'янського РУГУ МВС України в м. Києвi 14.06.2007р.), який не володiє часткою в статутному капiталi Товариства, не має непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини. Обiймав посаду Голови Правлiння протягом чотирьох мiсяцiв; заступника Голови Правлiння Товариства Акулiнiчева Євгенiя Володимировича (паспорт серiя СВ № 126162 виданий Комунарським РВ ВМУ УМВС України в Запорiзькiй областi 08.12.1999р.), який не володiє часткою в статутному капiталi Товариства, не має непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини. Обiймав посаду заступника Голови Правлiння протягом трьох мiсяцiв; головного бухгалтера Стеценко Вiкторiю Володимирiвну (паспорт НЕ № 325170 виданий Тальнiвським РВУ МВС України в Черкаськiй областi 16.12.2003р.), яка не володiє часткою в статутному капiталi Товариства, не має непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини. Обiймала посаду головного бухгалтера протягом двох рокiв та 4 місяців; директора юридичного департаменту Москалюк Тетяну Вiталiївну (паспорт ВН № 273601 виданийЛюбарським РВ УМВС України в Житомирськiй областi 31.08.2004р.), яка не володiє часткою в статутному капiталi Товариства, не має непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини. Обiймала посаду директора юридичного департаменту протягом п'яти рокiв.

Та призначено Правління Товариства в наступному складі: тимчасово виконуючий обов'язки Голови Правлiння Товариства Драгальчук Лiлiя Анатолiївна (паспорт серiя ВЕ № 709515 виданий Дружкiвським МВ УМВС України в Донецькiй областi 21.03.2002р.), яка не володiє часткою в статутному капiталi Товариства, не має непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини. Протягом останнiх двох мiсяцiв обiймала посаду Заступника Голови Правлiння Товариства; Радник Голови Правлiння з правових питань Товариства Пилипенко Дар'я Олександрiвна (паспорт серiя СТ № 292185 виданий Києво-Святошинським РВ ГУ МВС України в Київськiй областi 08.06.2012р.), яка не володiє часткою в статутному капiталi Товариства, не має непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини. Протягом останніх чотирнадцяти місяців обіймає посаду РадникаГолови Правлiння з правових питань; директор юридичного департаменту Москалюк Тетяна Вiталiївна (паспорт ВН № 273601 виданий Любарським РВ УМВС України в Житомирськiй областi 31.08.2004р.), яка не володiє часткою в статутному капiталi Товариства, не має непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини. Обiймала посаду директора юридичного департаменту Товариства протягом п'яти рокiв, посаду тимчасово виконуючого обов’язки Голови Правління протягом чотирьох місяців.

 

3. Підпис

Тимчасово виконуючий обов'язки Голови Правлiння Драгальчук Лілія Анатоліївна підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що несе відповідальність згідно з законодавством.

магазин DVD фильмов
Battlefield 4 Beta обзоры, тесты, новости

Зворотній зв'язок

...

Вхід для співробітників