Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.           тел.: (044) 482 42 83/84          icons8-facebook 
 
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua. 
ГоловнаЗагальна інформаціяфінансові послуги

 

На виконання вимог Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» розповідає про деталі своїх фінансових послуг.

Фінансова послуга, що пропонується клієнту (Страхувальнику), із зазначенням вартості цієї послуги для клієнта, якщо інше не передбачено законами з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг: послуги у сфері страхування. Конкретна вартість послуги визначається у відповідності до затверджених Правил страхування (для добровільних видів страхування) або згідно з відповідними нормативно-правовими актами (для обов’язкових видів страхування), зазначається в конкретній угоді, укладеній зі Страхувальником, та залежить від виду страхування, розміру франшизи, погоджених сторонами (Страховиком та Страхувальником) умов страхування та інших умов, що мають значення для визначення вартості такої послуги, в тому числі  строк дії договору.

Умови надання додаткових фінансових послуг та їх вартість: ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» не надає додаткові фінансові послуги.

Порядок сплати податків і зборів за рахунок фізичної особи в результаті отримання фінансової послуги.

Операції, пов’язані з отриманням фізичною особою фінансової послуги, зокрема, сплата страхового платежу, виплата страхового відшкодування, повернення страхового платежу при достроковому припиненні дії договору страхування, не підлягають оподаткуванню. Виключення складають випадки виплати моральної шкоди, страхового відшкодування спадкоємцю, та інші випадки, передбачені чинним законодавством, що оподатковуються згідно норм Податкового Кодексу України.

Правові наслідки та порядок здійснення розрахунків з фізичною особою внаслідок дострокового припинення надання фінансової послуги.

Дію договору страхування може бути достроково припинено за вимогою Страхувальника або Страховика, якщо це передбачено умовами договору страхування.

Дія договору особистого страхування не може бути припинена Страховиком достроково, якщо на це немає згоди Страхувальника, який виконує всі умови договору страхування, та якщо інше не передбачено умовами договору та чинним законодавством України.
Про намір достроково припинити дію договору страхування будь-яка сторона зобов'язана повідомити іншу не пізніше, як за 30 календарних днів, до дати припинення дії договору страхування, якщо інше ним не передбачено.
У разі дострокового припинення дії договору страхування, крім договору страхування життя, за вимогою Страхувальника Страховик повертає йому страхові платежі за період, що залишився до закінчення дії договору, з відрахуванням нормативних витрат на ведення справи, визначених при розрахунку страхового тарифу, фактичних виплат страхових сум та страхового відшкодування, що були здійснені за цим договором страхування. Якщо вимога Страхувальника обумовлена порушенням Страховиком умов договору страхування, то останній повертає Страхувальнику сплачені ним страхові платежі повністю.
У разі дострокового припинення договору страхування, крім страхування життя, за вимогою Страховика Страхувальнику повертаються повністю сплачені ним страхові платежі. Якщо вимога Страховика обумовлена невиконанням Страхувальником умов договору страхування, то Страховик повертає йому страхові платежі за період, що залишився до закінчення дії договору, з вирахуванням нормативних витрат на ведення справи, визначених при розрахунку страхового тарифу, фактичних виплат страхових сум та страхового відшкодування, що були здійснені за цим договором страхування.
Не допускається повернення коштів готівкою, якщо платежі було здійснено в безготівковій формі, за умови дострокового припинення договору страхування.

Механізм захисту фінансовою установою прав споживачів та порядок урегулювання спірних питань, що виникають у процесі надання фінансової послуги.

Спірні питання по договору страхування між Страхувальником та Страховиком розв’язуються шляхом переговорів.
Якщо переговори по спірним питанням не призведуть до обопільної домовленості сторін, вирішення суперечок здійснюється у порядку, встановленому чинним законодавством України.
У разі виникнення між сторонами судового спору щодо відмови у виплаті страхового відшкодування та/або визнання події страховим випадком, та/або розміру страхового відшкодування на період до вступу судового рішення в законну силу, не нараховується пеня та інші санкції, передбачені чинним законодавством України (інфляційні нарахування, штрафи, 3% річних та інші) за неналежне виконання зобов’язань.
До правовідносин за договором застосовується виключно пеня, передбачена умовами договору, та не застосовується неустойка (пеня), передбачена Законом України «Про захист прав споживачів».

Розмір винагороди фінансової установи у разі, коли вона пропонує фінансові послуги, що надаються іншими фінансовими установами. ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» не пропонує фінансові послуги, що надаються іншими фінансовими установами.

Види діяльності ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР»:
Інші види страхування, крім страхування життя;
- Перестрахування;
- Діяльність страхових агентів і брокерів.

 

Реквізити органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг: 

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного

регулювання ринків фінансових послуг» від 12.09.2019 №79-ІХ (далі – Закон) визначено перерозподіл та консолідацію функцій

із державного регулювання ринків фінансових послуг. Пунктом 7 розділу II Закону встановлено, що Національний банк

України з 1 липня 2020 року є правонаступником Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків

фінансових послуг, у здійсненні повноважень та виконанні функцій з державного регулювання та нагляду у сфері

ринків фінансових послуг у межах повноважень, встановлених Законом України «Про фінансові послуги та державне

регулювання ринків фінансових послуг». У зв'язку з чим, скарги споживачів ринків фінансових послуг просимо направляти до:

Національному банку України (НБУ)  https://bank.gov.ua/

Звернення громадян  https://bank.gov.ua/ua/contacts-details#section-2

•  на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - форма електронного звернення громадянина (docx та pdf);

•  документи в паперовій формі:

- для листування - засобами поштового зв'язку на адресу: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9;

- для подання письмових звернень громадян - через шафу для приймання документів, що

установлена за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 11-б.

Телефон (гаряча лінія): 0 800 505 240

Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

 

Реквізити органів з питань захисту прав споживачів:
Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів (Центральний апарат)

Адреса: 03680, м.Київ-150, вул. Горького, 174
Телефони: (044) 528-05-53; (044) 528-94-38; (044) 528-54-33; (044) 528-94-36
Сайт: http://www.consumer.gov.ua

Інспекція з питань захисту прав споживачів у м. Києві
04070 м. Київ, вул. Терьохіна, 8-А
E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел./факс: (044) 417-21-01, 463-79-72

Контактні дані інших територіальних підрозділів Держспоживінспекції можна знайти на сторінці офіційного сайту Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів: http://www.consumer.gov.ua

 

 

інтернет - магазин

<
>

Вхід для співробітників