•  Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.     Тел: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua.  карточка

 

Посадова особа, Голова Правління Товариства Шопулко Людмила Миколаївна призначена відповідно до Наказу №3-ВК від 13.03.2018 р. та рішення Загальних зборів акціонерів (протокол № 47 від 02.03.2018 р.). Особа не надала згоди на розкриття паспортних данних. Акціями (часткою) Товариства не володіє. Непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини не має. Термін дії повноваження - з 13.03.2018р. по 12.03.2021р.
        Понад 15 років працює на ринку страхування. Iншi посади, якi обiймала ця особа протягом своєї дiяльностi: Директор з продажів ПрАТ «УАСК «АСКА-ЖИТТЯ», Заступник Генерального директора по корпоративним продажам СТзДВ «Гарантія», Заступник Голови Правління по забезпеченню страхової діяльності та перестрахування ПрАТ «НФСК «Добробут», Заступник Голови Правління зі страхування Товариства.

 

Посадова особа, Головний бухгалтер Степанчук Клавдія Митрофанівна призначена з 01.07.2017 року відповідно до Наказу Голови Правління Товариства   № 26-ВК від 19.06.2017 р. Особа не надала згоди на розкриття паспортних даних, часткою в статутному капiталi Товариства не володiє. Непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини не має. Протягом останнiх п’яти рокiв обiймала посаду Заступника Головного бухгалтера та Начальника відділу фінансового аналізу в ПрАТ «Страхова компанія «ЮНІВЕС», Заступника Головного бухгалтера у ПрАТ «Страхова компанiя «ВЕЛТЛIНЕР». Обрано на строк до моменту призначення iншого працiвника на посаду Головного бухгалтера.

 

Зворотній зв'язок

...

Вхід для співробітників