• Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Тел/факс:  (044) 482-42-85 (84)
 

Страхування Online

 

Замовити страхування

 

Повноваження посадової особи Голови Правління Товариства надано Лахно Юрію Олександровичу з 13.03.2015 року у відповідності до пропозицій та рішення Наглядової ради. Особа не надала згоди на розкриття паспортних данних. Акціями (часткою) Товариства не володіє. Непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини немає. Cтрок, на який призначено особу: 3 роки. Iншi посади, якi обiймала ця особа протягом своєї дiяльностi: Радник Генерального директора ПрАТ «СК «Дженералі Страхування життя»; Директор, Заступник директора ТОВ «Фінансова компанія «Конкорд-Інвест». Рiшення прийнято Наглядовою радою Товариства (Протокол б/н  від 12 березня 2015 р.).


Посадова особа Заступник Голови правління зі страхування  Шопулко Людмила Миколаївна призначена 02.09.2015 року відповідно до Наказу №33-ВК від 31.08.15 р. Член Правління Компанії згідно Рішення Наглядової ради Товариства (Протокол №2/2015 від 07.09.15 р.). Термін дії повноважень – до 06.09.2018 р.
Особа не надала згоди на розкриття паспортних даних. Акціями (часткою) Товариства не володіє. Непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини немає.
 Понад 12 років працює на ринку страхування. Iншi посади, якi обiймала ця особа протягом своєї дiяльностi: Директор з продажів ПрАТ «УАСК «АСКА-ЖИТТЯ»; Заступник Генерального директора по корпоративним продажам СТзДВ «Гарантія», Заступник Голови Правління по забезпеченню страхової діяльності та перестрахування ПрАТ «НФСК «Добробут» та ін.

 

Посадова особа Головний бухгалтер Степанчук Клавдія Митрофанівна призначена з 01.07.2017 року відповідно до наказу Голови Правління Товариства   № 26-ВК від 19.06.2017 р. Особа не надала згоди на розкриття паспортних даних, часткою в статутному капiталi Товариства не володiє. Непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини не має. Протягом останнiх п’яти рокiв обiймала посаду заступника головного бухгалтера та начальника відділу фінансового аналізу в ПрАТ "Страхова компанія «ЮНІВЕС», заступника головного бухгалтера у ПрАТ "Страхова компанiя "ВЕЛТЛIНЕР". Обрано на строк до моменту призначення iншого працiвника на посаду головного бухгалтера.

 

Зворотній зв'язок

...

Вхід для співробітників