• Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Тел/факс:  (044) 482-42-85 (84)
 
 
ПрАТ "СК "ВЕЛТЛІНЕР" виступила партнером Федерації вейкбордингу
та  воднолижного спорту по наданню страхового захисту учасникам змагань у м. Лазурне, які відбулися 23.08.15 р. та учасникам всеукраїнських змагань, що відбулися 30.08.15 р. у м. Київ  (місце   проведення: Х-парк). Страховий захист діяв для 89 учасників змагань.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ПрАТ "СК "ВЕЛТЛІНЕР" виступила партнером Федерації вейкбордингу та воднолижного спорту по наданню страхового захисту учасникам змагань у м. Лазурне, які відбулися 23.08.15 р. та учасникам всеукраїнських змагань, що відбулися 30.08.15 р. у м. Київ  (місце проведення: Х-парк). Страховий захист діяв для 89 учасників змагань.
 
Віце-Президент Федерації, тренер, мастер спорту, та багаторазовий чемпіон України та світу - Дмитро Массалов планує представляти українських спортсменів  та брати участь у змаганнях по вейкбордингу у наступних країнах: Таїланд, Туреччина, Німеччина та США. Цілодобовий страховий захист  на час перебування за кордоном (в т.ч. на час участі у змаганнях) він отримає за комплексним договором страхування подорожуючих ПрАТ "СК "ВЕЛТЛІНЕР" на сумму покриття 30 000 Євро.
 

Зворотній зв'язок

...

Вхід для співробітників