•  Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.     Тел: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua.  карточка
ГоловнаЗагальна інформаціяновининове у СК "ВЕЛТЛІНЕР" - Страхування відповідальності керівників (D&O)

ПрАТ "СК "ВЕЛТЛІНЕР" запустило новий комплексний страховий Продукт - страхування відповідальності керівників (D&O).

 

У рамках даного Продукту відшкодовується не тільки той збиток, який топ-менеджер зобов’язаний компенсувати стороні, що постраждала, але й витрати із захисту прав топ-менеджера протягом судового процесу  (експертиза, послуги адвокатів тощо) у випадку, якщо до нього пред'явлена претензія або відносно його дій розпочато адміністративний розгляд. Страховик починає оплачувати ці витрати з моменту пред'явлення претензії, незалежно від результату суперечки й не чекаючи результатів врегулювання, яке може тривати роками. Це дозволяє застрахованим керівникам компанії одержувати кваліфіковану юридичну допомогу із самого початку конфлікту та незалежно від того, чи будуть вони в результаті розгляду зобов'язані відшкодовувати кому-небудь збитки, або пред'явлена претензія виявиться необґрунтованою.

Претензії можуть бути висунутими у зв’язку з помилковими або халатними діями фінансового керівника. Підставами для висунення претензій до директорів фінансових компаній є: погане керівництво і контроль; низька якість рішень, що приймаються (відсутність відповідної обачності при прийнятті рішень); помилки, неточності або неповне розкриття інформації, допущені у фінансовій звітності, інвестиційних деклараціях та проспектах емісії; необачні інвестиції, в тому числі помилкова політика щодо угод злиттів і поглинань; неправильна оцінка інвестицій та угод; проведення закупівель без тендерів; недотримання порядку проведення великих угод та угод, до яких є інтерес; витрачання коштів компанії; використання інсайдерської інформації; порушення антимонопольного законодавства; порушення трудового законодавства: неправомірне звільнення працівників, расова, статева, вікова та будь-яка інша дискримінація. Поліс покриває претензії, висунуті на будь-якому підґрунті, крім тих, які напряму виключені зі страхового поліса.

Дія Договору розширена до покриття претензій, виставлених, та неправомірних дій, вчинених у будь-якому місці світу.
Страхова сума може складати до 5 000 000 дол. США.
Текст договору страхування викладено двома мовами – українська та англійська.

Зворотній зв'язок

...

Вхід для співробітників