Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.           тел.: (044) 482 42 83/84          icons8-facebook 
 
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua. 
ГоловнаЗагальна інформаціяпублічні договори-оферти

 

1. Договір добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (ДЦВ) і добровільного страхування від нещасних випадків на транспорті (ДНВ)

2. Додаток № 1 до Комплексного договору страхування подорожуючих

3. Додаток №№ 1-3 до Договору добровільного медичного страхування іноземців та осіб без громадянства, які тимчасово перебувають на території України

4. Договір добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (Добровільна Автоцивілка)

5. Додаток №№ 1-3 до Договору добровільного медичного страхування іноземців та осіб без громадянства, які тимчасово перебувають на території України, з Опцією «Observation + Covid-19»

6. Договір добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби та від нещасних випадків (добровільне страхування на Covid-19)

7. Договір добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби та від нещасних випадків (страхування на Covid-19 (коронавірус)/ insurance for Covid-19 (coronavirus))

8. Витяг з Додатку № 1 Комплексного договору страхування подорожуючих (на чеській мові)/ Výňatek z přílohy č. 1 Smlouvy o komplexním cestovním pojištění (v českém jazyce)

9. Програма_смартфон

10. Опція Covid-19 Комплексного договору страхування подорожуючих (поліс комфортна подорож)

11. Витяг з Договору добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби та від нещасних випадків (страхування на Covid-19 (коронавірус)) - на англійській мові / Еxtract from the Insurance Contract of voluntary health insurance in case of illness and accidents (insurance for Covid-19 (coronavirus))

12.Договір добровільного страхування майна (експрес страхування)

13.Договір добровільного страхування тварин (собак та котів) фізичних осіб

14.Договір добровільного страхування цивільної відповідальності власників або користувачів майна

15.Договір добровільного страхування майна

 

інтернет - магазин

<
>

Вхід для співробітників