•  Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.     Тел: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua.  карточка

 

   Символ нашої Компанії – виноградне гроно соковитого та сильного Grüner Veltliner, вітчизною якого є Австрія.  І всім відомо, що австрійці – це гірська простота і віденська витонченість, вони - ввічливі, точні, педантичні та дуже бережливі. У нашій сфері надання послуг страхування ми прагнемо зберегти зазначені риси,  постійно вдосконалюючи їх.

 

   Основна мета Компанії:

  • забезпечення захисту Клієнтів від можливих ризиків;
  • надання високого рівня задоволення наших Клієнтів та Партнерів від обслуговування в СК «ВЕЛТЛІНЕР», що є головною винагородою для нас.

 

   Наші Переваги:

  • ведемо бізнес на прозорих умовах та взаємовигідних відносинах;
  • створили ексклюзивні та унікальні страхові продукти, універсальні програми  страхування, які орієнтовані на індивідуальні потреби Клієнтів, Партнерів та адаптовані під їх сегмент бізнесу;
  • гарантуємо впевненість в майбутньому;
  • пропонуємо чесне співробітництво.

 

   ПрАТ «Страхова компанія «ВЕЛТЛІНЕР»  засноване 12 листопада 1997 р. У  2007 р., в рік свого десятиліття,  СК «ВЕЛТЛІНЕР», врахувавши свій чималий досвід у сфері страхування, провела ребрендинг і повний реінжиніринг Компанії, впровадила сучасну і новаторську стратегію розвитку.
    СК «ВЕЛТЛІНЕР» має 28 ліцензій, що дозволяє задовольнити потреби потенційних клієнтів, забезпечивши їх надійним страховим захистом за рахунок високого рівня платоспроможності і фінансової стійкості Компанії.

 

 

 

 

Зворотній зв'язок

...

Вхід для співробітників