• Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Тел/факс:  (044) 482-42-85 (84)
 
ГоловнаЗнайомство з ВЕЛТЛІНЕРКерівництво компанії

 

 

 Голова Правління Шопулко Людмила Миколаївна

За 15 років пройшла шлях від спеціаліста до Голови Правління. Закінчила Київський гуманітарний інститут за спеціальністю "Фінанси". Понад 15 років в страхуванні, з яких більше 10 років на керівних посадах.
Попередні місця роботи: Директор з продажів ПрАТ «УАСК «АСКА-ЖИТТЯ»; Заступник Генерального директора по корпоративним продажам СТзДВ «Гарантія», Заступник Голови Правління по забезпеченню страхової діяльності та перестрахування ПрАТ «НФСК «Добробут» та ін.  З 2015 року працювала в ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» на посаді заступника  Голови  Правління зі страхування. У березні 2018 року обрана Головою Правління Товариства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Голова Наглядової ради Лахно Юрій Олександрович

В страхуванні з 1992 року. Один із перших засновників СК "Гарант-Авто". 17 років поспіль до травня 2009 року займав посаду Голови Правління Товариства та ще рік залишався Радником Голови правління. У 2007 році здійснив ребрендинг Компанії - нова назва "Generali Garant". Штат Товариства був понад 1100 співробітників. Регіональна мережа - 60 філій. Товариство входило в 5-ку кращих СК на ринку страхування України. У 2015-2018 рр. обіймав посаду Голови Правління компанії. У березні 2018 року обраний Головою Наглядової ради.

 

Зворотній зв'язок

...

Вхід для співробітників