Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.           тел.: (044) 482 42 83/84          icons8-facebook 
 
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua. 

  Шопулко

Голова Правління

Шопулко Людмила Миколаївна

 

За 15 років пройшла шлях від спеціаліста до Голови Правління, з яких більше 10 років на керівних посадах. Закінчила Київський гуманітарний інститут за спеціальністю "Фінанси". 
Попередні місця роботи: Директор з продажів ПрАТ «УАСК «АСКА-ЖИТТЯ»; Заступник Генерального директора по корпоративним продажам СТзДВ «Гарантія», Заступник Голови Правління по забезпеченню страхової діяльності та перестрахування ПрАТ «НФСК «Добробут» та ін.  З 2015 року працювала в ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» на посаді заступника  Голови  Правління зі страхування.

У березні 2018 року призначена Головою Правління Товариства  відповідно до Наказу №3-ВК від 13.03.2018 р. та рішення Загальних зборів акціонерів (протокол № 47 від 02.03.2018 р.).

Особа не надала згоди на розкриття паспортних данних. Акціями (часткою) Товариства не володіє. Непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини не має. 

Термін дії повноваження - з 13.03.2018р. по 12.03.2021р.        

 

 

  

Заступник Голови Правління з продажів

Радченко Леся Іванівна

 

Отримала повні вищі освіти зі ступенем магістр в Університеті економіки та права "КРОК" за спеціальностями "Менеджмент зовнішньо-економічної діяльності" та "Адміністративний менеджмент".
Має досвід в страхуванні з 2005 року. За 13 років професійно розвивалася від спеціаліста зі страхування до Директора Департаменту в ПрАТ СК "АРМА". Здобула великий досвід роботи з особистих видів страхування.


З 09 липня 2018р. розпочала свою трудову діяльність у ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» на посаді Заступника Голови Правління з продажів, з 03 грудня 2018 р. - обрана членом Правління згідно Протоколу засідання Наглядової Ради №5/2018 від 03.12.2018 р.

 

 

 

 

      

Директор департаменту перестрахування

Порожнетова Марина Петрівна

 

Випускник фінансово-економічного факультету Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана зі ступенем магістр фінансів.
На ринку страхування понад 10 років. Професійну діяльність розпочала в СК «КАШТАН». Потім працювала начальником відділу вхідного перестрахування ПрАТ СК «АРМА»,начальником управління перестрахування ПрАТ "НФСК "ДОБРОБУТ", начальником відділу з корпоративних продаж СТзДВ «Гарантія».


З жовтня 2015 року працює в ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР», та з 01 липня 2017 року переведена на посаду директора департаменту перестрахування. 03 грудня 2018 р. обрана членом Правління згідно Протоколу засідання Наглядової Ради №5/2018 від 03.12.2018 р.

 

 

 

                                               Головний бухгалтер

                                            Степанчук Клавдія Митрофанівна

 

Протягом останнiх п’яти рокiв обiймала посади Заступника Головного бухгалтера та Начальника відділу фінансового аналізу в ПрАТ «Страхова компанія «ЮНІВЕС», Заступника Головного бухгалтера у ПрАТ «Страхова компанiя «ВЕЛТЛIНЕР».

На посаду Головного бухгалтера Товариства призначена з 01.07.2017 року відповідно до Наказу Голови Правління Товариства   № 26-ВК від 19.06.2017 р.

Особа не надала згоди на розкриття паспортних даних, часткою в статутному капiталi Товариства не володiє. Непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини не має. 

Обрано на строк до моменту призначення iншого працiвника на посаду Головного бухгалтера.

  
 

Позачерговими загальними зборами акціонерів Товариства (протокол № 54 від 25.09.2020 року) прийнято рішення про обрання з 29 вересня 2020 року Наглядової ради Товариства у складі:


Голова Наглядової ради Товариства

Шеремет Руслан Миколайович


Не надав згоди на розкриття паспортних даних, володіє часткою в статутному капіталі Товариства у розмірі 9,960132%. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Протягом останніх п’яти років обіймав посаду директора філії АТ «БРОКБІЗНЕС», Ревізора Товариства, приватний підприємець. Обрано строком на три роки.

 
Член Наглядової ради Товариства

Алексєєва Мар’яна Миколаївна


Не надала згоди на розкриття паспортних даних, володіє часткою в статутному капіталі Товариства у розмірі 9,995681%. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Протягом останніх п’яти років обіймала посаду заступника директора філії АТ «БРОКБІЗНЕС», провідного фахівця зі страхування Львівського обласного департаменту страхування Товариства, Голови Ревізійної комісії Товариства, приватний підприємець. Обрано строком на три роки.


Член Наглядової ради Товариства

Костишин Оксана Ярославівна


Не надала згоди на розкриття паспортних даних, володіє часткою в статутному капіталі Товариства у розмірі 9,426245 %. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Протягом останніх п’яти років обіймала посади бухгалтера та головного бухгалтера господарських товариств. Обрано строком на три роки.

 

Інформація про кінцевих бенефеціарних власників СК ВЕЛТЛІНЕР

 

 

інтернет - магазин

<
>

Зворотній зв'язок

...

Вхід для співробітників