• Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Тел:  (044) 482-42-83 
  
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua.
ГоловнаЗнайомство з ВЕЛТЛІНЕРкерівництво компанії

 

 

Голова Правління Шопулко Людмила Миколаївна

За 15 років пройшла шлях від спеціаліста до Голови Правління. Закінчила Київський гуманітарний інститут за спеціальністю "Фінанси". Понад 15 років в страхуванні, з яких більше 10 років на керівних посадах.
Попередні місця роботи: Директор з продажів ПрАТ «УАСК «АСКА-ЖИТТЯ»; Заступник Генерального директора по корпоративним продажам СТзДВ «Гарантія», Заступник Голови Правління по забезпеченню страхової діяльності та перестрахування ПрАТ «НФСК «Добробут» та ін.  З 2015 року працювала в ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» на посаді заступника  Голови  Правління зі страхування. У березні 2018 року обрана Головою Правління Товариства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник Голови Правління з продажів Радченко Леся Іванівна

Отримала повні вищі освіти зі ступенем магістр в Університеті економіки та права "КРОК" за спеціальностями "Менеджмент зовнішньо-економічної діяльності" та "Адміністративний менеджмент".
Має досвід в страхуванні з 2005 року. За 13 років професійно розвивалася від спеціаліста зі страхування до Директора Департаменту в ПрАТ СК "АРМА". Здобула великий досвід роботи з особистих видів страхування.
З 09 липня 2018р. розпочала свою трудову діяльність у ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» на посаді Заступник Голови Правління з продажів, з 03 грудня 2018 р. обрана членом Правління згідно Протоколу засідання Наглядової Ради №5/2018 від 03.12.2018 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Директор департаменту перестрахування Порожнетова Марина Петрівна

Випускник фінансово-економічного факультету Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана зі ступенем магістр фінансів.
На ринку страхування понад 10 років. Професійну діяльність розпочала в СК «КАШТАН». Потім працювала начальником відділу вхідного перестрахування ПрАТ СК «АРМА»,начальником управління перестрахування ПрАТ "НФСК "ДОБРОБУТ", начальником відділу з корпоративних продаж СТзДВ «Гарантія».
З жовтня 2015 року працює в ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР», та з 01 липня 2017 року переведена на посаду директора департаменту перестрахування. 03 грудня 2018 р. обрана членом Правління згідно Протоколу засідання Наглядової Ради №5/2018 від 03.12.2018 р.

 

 

 

 

 

 

 

Голова Наглядової ради Лахно Юрій Олександрович

В страхуванні з 1992 року. Один із перших засновників СК "Гарант-Авто". 17 років поспіль до травня 2009 року займав посаду Голови Правління Товариства та ще рік залишався Радником Голови правління. У 2007 році здійснив ребрендинг Компанії - нова назва "Generali Garant". Штат Товариства був понад 1100 співробітників. Регіональна мережа - 60 філій. Товариство входило в 5-ку кращих СК на ринку страхування України. У 2015-2018 рр. обіймав посаду Голови Правління компанії. У березні 2018 року обраний Головою Наглядової ради.

 

Зворотній зв'язок

...

Вхід для співробітників