Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.           тел.: (044) 482 42 83/84          icons8-facebook 
 
здійснення онлайн-платежів -  сервіс  iPay.ua. 
ГоловнаЗагальна інформаціяпублічні договори-оферти

 

1. Договір добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (ДЦВ) і добровільного страхування від нещасних випадків на транспорті (ДНВ)

2. Додаток № 1 до Комплексного договору страхування подорожуючих

3. Додаток №№ 1-3 до Договору добровільного медичного страхування іноземців та осіб без громадянства, які тимчасово перебувають на території України

4. Договір добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (Добровільна Автоцивілка)

5. Додаток №№ 1-3 до Договору добровільного медичного страхування іноземців та осіб без громадянства, які тимчасово перебувають на території України, з Опцією «Observation + Covid-19»

6. Договір добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби та від нещасних випадків (добровільне страхування на Covid-19)

7. Договір добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби та від нещасних випадків (страхування на Covid-19 (коронавірус)/ insurance for Covid-19 (coronavirus))

8. Витяг з Додатку № 1 Комплексного договору страхування подорожуючих (на чеській мові)/ Výňatek z přílohy č. 1 Smlouvy o komplexním cestovním pojištění (v českém jazyce)

9. Програма_смартфон

10. Опція Covid-19 Комплексного договору страхування подорожуючих (поліс комфортна подорож)

11. Витяг з Договору добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби та від нещасних випадків (страхування на Covid-19 (коронавірус)) - на англійській мові / Еxtract from the Insurance Contract of voluntary health insurance in case of illness and accidents (insurance for Covid-19 (coronavirus))

12.Договір добровільного страхування майна (експрес страхування)

13.Договір добровільного страхування тварин (собак та котів) фізичних осіб

14.Договір добровільного страхування цивільної відповідальності власників або користувачів майна

15.Договір добровільного страхування майна

16.Договір добровільного страхування від нещасних випадків

17.Опція «ПОДОРОЖІ В ВІЛЬНУ УКРАЇНУ» Оption «Travel to peaceful Ukraine»

 

інтернет - магазин

<
>

Вхід для співробітників